Land shipping

Türkiye’nin ülke olarak konumuna bakarsak, dünyanın tüm bölgeleriyle bağlantısını oluşturuyor ve Çin’i Avrupa’ya bağladıktan sonra yük treni ile Türkiye’den geçiyor.
Ve Türkiye ticaret pazarı ve sanayi pazarı Türkiye’nin önemli pazarları arasında olduğundan ve Türkiye’deki en iyi ithalat ve ihracat şirketlerinin varlığı ile ithalat ve ihracat operasyonlarının yoğunluğu sürmektedir.
Speed ​​Cargo Logistics, Türkiye’nin en iyi kara taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yer edinmeye çalıştı.
Ve Türkiye’den Irak’a kara nakliye hatlarında çalıştı
Türkiye’nin çoğu bölgesinde organize depolama operasyonlarından nakliye kamyonlarının emniyete alınmasına, gönderilerin montajına, Türkiye’den uluslararası nakliye ve iç nakliyeye hazırlanmaya kadar en iyi lojistik çözümleri sağladı.
Seçkin navlun teklifleri sunmanın yanı sıra, kara taşımacılığının maliyeti en iyi piyasa fiyatlarıyla sunulmaktadır.

ShipmentTR

Gemilerin, antrepoların, antrepoların, antrepoların, antrepoların, sözleşmelilerin ve işçilerin hizmet, antrepo, içinde depolama, kiralama ve kiralama hizmeti

İletişim bilgileri

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).